Luksusowy apartament z dwoma sypialniami, dużym salonem z balkonem, oddzielną kuchnią połączoną z jadalnią i garderobą, Łazienka z prysznicem. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ulicy Nowogrodzkiej w sąsiedztwie restauracji Bibenda i wielu innych kultowych miejsc.

Apartament w kamienicy z 1903 roku szczęśliwie ocalałej podczas II Wojny Światowej. Budynek według projektu Maurycego Kastena wzniesiono w latach 1903-1904 – o czym do dziś dnia przypominają nam daty umieszczone na dwóch bocznych ryzalitach. Pierwotnie kamienica należała do Feliksa i Julii Polaminów. W późniejszych latach kilkakrotnie zmieniała swoich właścicieli, aż do lat 90 XX wieku kiedy to nastąpiła rewaloryzacja. Na szczęście ani zmiany właścicieli, ani zawierucha wojenna czy zmiany ustroju Polski nie pozbawiły kamienicy jej piękna. A podziwiać można naprawdę wiele. Bogato zdobiona secesyjnymi motywami fasada przyciąga wzrok. Każde z pięter wyposażono w dodatkowe elementy architektoniczne. Na pierwszym piętrze znajdziemy okazałe loggie zdobione toskańskimi kolumnami.

W czerwcu 2023 zakończony został gruntowny remont a apartament został w pełni wyposażony i umeblowany, zabudowy na wymiar i centralna klimatyzacja. Na życzenie najemcy właściciel doposaży w potrzebne elementy wyposażenia.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam na prezentację, apartament gotowy do wynajmu od zaraz.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Wynajem

Rynek: Wtórny

Cena: 9500.00

Powierzchnia: 104.00

Lokalizacja: Warszawa Nowogrodzka

Ofertę przygotował:
Hubert Mokrzycki
Email: hubert.mokrzycki@infinityhouse.pl
Nr telefonu: 513101929