Gdzie:
Osiedle Neptun znajduje się w Ząbkach, ul. Hansa Christiana Andersena 32A, zrealizowane przez Polnord S.A. i oddane do użytku w II kw. 2019roku
Odpowiednie dla:
-Rodzin z dziećmi, ceniących sobie ciszę i bezpieczeństwo. Kameralne osiedle z placem zabaw
Zalety:
Najwyższy standard osiedla w okolicy, Duże przestrzenie pomiędzy budynkami, Niska, 4-piętrowa zabudowa, Szybkie windy, Cisza, Zieleń, Park, Las, Kameralny apartamentowiec, mieszkanie przestronne i rozkładowe, możliwość własnej aranżacji, dwie sypialnie i duży salon z kuchnią, dwa podwójne miejsca garażowe (4 samochody) komórka lokatorska.
Doskonale skomunikowane, w pobliżu wyremontowana ul. Żołnierska tj. Wschodnia Obwodnica Warszawy z dojazdem do S8, wiele linii autobusowych, kolejka SKM.
W kilku słowach:
Mieszkanie o powierzchni 57,45m2 zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, składające się z dużego salonu połączonego z widnym aneksem kuchennym, dwóch przestronnych sypialni, sporej łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w Stanie deweloperskim i doskonale nadaje się do własnej aranżacji, przy salonie duży balkon, rzadkość do mieszkania przynależą 4 miejsca w garażu podziemnym (dwa podwójne) i komórka lokatorska.
Okolica:
Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury, żłobki, przedszkola, w najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun znajdują się 22 placówki edukacyjne, basen, poczta, przychodnia, centrum handlowe M1 w Markach 10min

Komunikacja:
Autobusy 199, 245, N62,
10 min. autobusem do stacji SKM Rembertów,
Szybkie połączenie ze stacją PKP Rembertów
Wschodnia Obwodnica Warszawy (ul. Żołnierska)

Cena mieszkania 736000
Komórka lokatorska 15000
Miejsce garażowe podwójne 50000 (możliwość sprzedaży 2 podwójnych miejsc)

Agent odpowiedzialny Hubert Mokrzycki +48782114000 hubert.mokrzycki@infinityhouse.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 736000.00

Powierzchnia: 57.45

Lokalizacja: Ząbki Christiana Andersena

Ofertę przygotował:
Hubert Mokrzycki
Email: hubert.mokrzycki@infinityhouse.pl
Nr telefonu: 573 069 994