Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019

Mazowieckie, Dąbrowa

Dom: Sprzedaż

4 450 000 PLN

Numer oferty: 73/4290/ODS
Powierzchnia działki: 2 045 m²
Powierzchnia użytkowa: 435 m²
Cena: 4450000
Cena za m2:: 10229,89
Państwo:
Miasto: Dąbrowa
Rynek: Wtórny
Rodzaj budynku: Wolnostojący
Rok budowy: 2013
Ilość pięter: 2
Ilość pokoi: 7

Opis

Dom wolnostojący zlokalizowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na pograniczu dwóch gmin: Łomianek i Izabelina Lasek.
Architekci postawili na modernistyczną bryłę budynku przeznaczonego dla dwu lub trzy pokoleniowej rodziny. Wysokie na trzy metry, przestronne wnętrza, zostały doświetlone wielkimi taflami szkła. Architektura budynku nawiązuje do znajdujących się w otoczeniu rezydencji.

UKŁAD DOMU:
PARTER

Na parterze domu, znajduje się: część dzienna z jadalnią oraz przestronną częścią wypoczynkową z kominkiem (firma: Spartherm Varia). Pomiędzy jadalnią a częścią wypoczynkową znajduje się otwarta, wysoka na ponad sześć metrów przestrzeń, wypełniona roślinnością, kuchnia w zabudowie (fronty wykonane zostały z białego akrylu i forniru – jesion kanadyjski, blaty z korianu), toaleta dla gości
Dodatkowo na tym poziomie zaprojektowano osobny pokój (12,5m2), który może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni gościnnej. Całość piętra wyróżnia duża ilość okien od podłogi do sufitu, które zapewniają naturalne światło.

I PIĘTRO
Na piętro prowadzą schody obłożone jesionem kanadyjskim. Balustrada przy schodach wykonana jest ze szkła i stali nierdzewnej. Na piętrze mieszczą się 3 sypialnie (21/ 18,7/ 13/m2) oraz dodatkowo master bedroom (32m2) z wydzielonym pokojem na garderobę oraz bezpo średnim dostępem do pokoju kąpielowego (prysznic, okrągła wanna, dwie umywalki, toaleta i bidet). Do dyspozycji mieszkańców pozosta łych 3 sypialni są dwie łazienki, oraz pralnia. Każda z sypialni za wyjątkiem master bedroom (oddzielna garderoba) posiada wykonane szafy w zabudowie.
Na podłogach drewno – jesion kanadyjski, kamień – granit, w sypial niach ułożone są miękkie wykładzi- ny dywanowe (producent: Millken Carpet).
W łazienkach armatura firmy Ego by Antonio Citterio, zabudowa meblar- ska wykonana na zamówienie, ogrze- wanie podłogowe.
II PIĘTRO

Na ostatnim piętrze znajdują się:
■ Biblioteka/siłownia
■ Open Space z możliwością aranżacji ogromnej sypialni/bawialni
■ Przestronna łazienka (prysznic, dwie umywalki, bidet, toaleta)
■ Garderoba w oddzielnym pomieszczeniu.
Przedłużeniem salonu jest zewnętrzne patio z wkomponowanymi naturalnymi sosnami oraz elementami konstrukcji stalowego tarasu. Wszystkie podjazdy i chodniki wykonane z kostki granitowej (układanej w bruk rzymski) oraz płyt betonowych.

LOKALIZACJA

Do drogi Gdańsk-Warszawa dzieli go dystans jedynie 2 km. Przystanek Metra Młociny jest w odległości 10 minut jazdy samochodem.
W odległości 100 m od domu znajduje się przystanek autobusowy linii 701, L-7 oraz linii nocnej, którymi można dostać się do stacji metra. Dogodne położenie domu umożliwia łatwy i szybki dostęp do miejsc istotnych w codziennym życiu:

■ centrum Marcpol (apteka, pralnia, rossman, salon kosmetyczny oraz fryzjerki, szewc, dorabianie klu- czy) – 400 m
■ centrum handlowe Auchan Łomianki – 1,5 km
■ przedszkola publiczne i niepub- liczne w odległości – ok.1,5 km
■ szkoła podstawowa – 3 km
■ Integracyjne centrum Sportowo Dydaktyczne (basen, siłownia, fitness, boiska sportowe) – 4,5 km

kontakt z agentem prowadzącym

Anna Żywult

wyślij

mailem

zgłoś

nieruchomość

Zapytaj o

nieruchomość

Dodano do schowka

Usunięto ze schowka