Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019

Mazowieckie, Błędowo

: Sprzedaż

9 860 000 PLN

Numer oferty: 36/4290/OGS
Powierzchnia: 117432
Cena: 9860000
Cena za m2: 83,96
Państwo:
Miasto: Błędowo
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 117 432 m²

Opis

Na sprzedaż teren pod osiedle domów jednorodzinnych, wolnostojących, o powierzchni 11,7432 ha (117 432 m2) częściowo zabudowany z możliwością sprzedaży jako całość lub jako poszczególne działki (ok.1 000 m2).
Teren na ponad 200 domów, podzielony, z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Możliwość budowy około 120 domów.

BUDYNKI:
Rekomendowana zabudowa domami energooszczędnymi – projekty do wglądu. Cena od 249 000zł za dom z działką (stan deweloperski).

OKOLICA:
W najbliższym otoczeniu nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i tereny rolne. Jezioro, rzeka, las….
Obiekty użyteczności publicznej: jedne z najnowocześniejszych w Polsce przedszkole i szkoła oraz punkty handlowo – usługowe w Pomiechówku.
W pobliżu sklepy i bary.
Doskonałe tereny do rekreacji i wypoczynku.
Działki położone są w bliskim sąsiedztwie Jeziora Pomocnia oraz rzeki Wkra (prawy dopływ Narwi), stanowiącej szlak kajakowy z całym mnóstwem miejsc z przystaniami kajakowymi (wypożyczalnie kajaków, plaże, bary, itd…).
W pobliskiej Pomocni znajduje się 18 – dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej – Lisia Polana, obok hotel i restauracja.
Znakomite miejsce na spotkania towarzyskie i biznesowe.

Dojazd do kompleksu działek drogą asfaltową (od strony wschodniej) lub drogą gruntowa od strony północnej.
Działki położone są na terenie płaskim, mają kształt dość regularny zbliżony do prostokąta / trapezu. Część działek porośnięta sosną i brzozą w wieku nie przekraczającym 10 lat oraz trawą, pozostała część – trawą.
Kompleks działek od północnego wschodu graniczy z działkami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi, z pozostałych stron z działkami niezabudowanymi.
Istnieje możliwość uzbrojenia działek w przyłącze elektroenergetyczne (z miejskiej sieci elektroenergetycznej), wodne (z miejskiej sieci wodociągowej) – media w drodze.

LOKALIZACJA:
Gmina Pomiechówek położona jest w północnej części Mazowsza, w powiecie nowodworskim, w odległości 40 km od Warszawy i 7 km od Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.
Na terenie gminy znajdują się dwa rezerwaty przyrody: leśny Pomiechówek oraz przyrody Dolina Wkry. W znacznej części gmina objęta jest Warszawskim Obszarem Chronionego Krajobrazu. Położona jest nad wodami Wkry i Narwi.

Gmina ma dogodne połączenie z Warszawą. Podmiejski ruch pasażerski umożliwia szybkie dotarcie ze stolicy do samego centrum Pomiechówka – zaledwie 46 minut podróży pociągiem dzieli nas od warszawskiej aglomeracji.
To jednak wystarczający czas, by znaleźć się w zgoła odmiennej przestrzeni przyrodniczej.
Kilka kilometrów od zachodnich granic gminy przebiega jedna z podstawowych dróg szybkiego ruchu samochodowego w Polsce – trasa nr 7 Warszawa-Gdańsk.

Jest to gmina rekreacyjna, nad rzekami Wkrą i Narwią zlokalizowanych jest blisko 3 tys. działek letniskowych.
Pas nadnarwiański charakteryzuje się wysokimi wartościami przyrodniczymi i stanowi wyjątkowe bogactwo fauny i flory. Obszar gminy położony w dolinie dolnej Narwi jest predysponowany do rozwoju różnych form turystyki i wypoczynku. Jest to malowniczy rejon o nieprzeciętnych walorach przyrodniczo-krajobrazowych, dolnego biegu rzeki Narwi, II i III kategorii atrakcyjności turystycznej. Rozwija się tu turystyka krajoznawcza, letniskowo- wypoczynkowa i specjalistyczna (ekoturystyka i wędkarstwo, kajakarstwo).

Zadzwoń, zapraszam na prezentację.

kontakt z agentem prowadzącym

Natalia Duś

wyślij

mailem

zgłoś

nieruchomość

Zapytaj o

nieruchomość

Dodano do schowka

Usunięto ze schowka