Przedmiotem naszej oferty jest ładnie usytuowana działka  w Popowo Parcele gmina Somianka Jest to nieduża wioska położona pomiędzy Serockiem a Wyszkowem.
Działka ma kształt rombu bardzo zbliżonego do kwadratu. Jest usytuowana na wzniesieniu/ skarpie z której rozciąga się piękny widok na starorzecze Bugu a w nocy panoramę Warszawy.
MPZ zezwala na zabudowę mieszkalną lub letniskową. Prąd jest podprowadzony, na terenie posesji  wywiercono studnię głębinową, a nieopodal w drodze jest hydrant. 
Szkoła, przedszkole, sklepy przychodnia są nieopodal. Nieruchomość  graniczy z drugą  mniejszą działką o po 885 m2. W przypadku zakupu obu  cena za m2  będzie podlegała negocjacji
Jest to świetne miejsce na wybudowanie całorocznego domu dla osób ceniących sobie spokój, ciszę . 
Zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Typ nieruchomości: Działka

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 210000.00

Powierzchnia: 1100.00

Lokalizacja: Popowo-Parcele Pod Borem

Ofertę przygotował:
Katarzyna Lewandowska
Email: katarzyna.lewandowska@infinityhouse.pl
Nr telefonu: +48573070012