Loading..

Print Friendly, PDF & Email

Konstancin-Jeziorna

Dom wolno stojący o powierzchni 350 m w doskonałej lokalizacji, położony, blisko centrum handlowego Stara Papiernia, w pobliżu Park Zdrojowy z tężniami solankowymi, restauracje, banki, apteki i sklepy. Dom przeszedł częściowy remont 8 lat temu. Wymieniono okna na plastikowe oraz wyremontowano łazienki.
Dom składa się z piwnicy wys. 3 m, gdzie znajduje się pokój rekreacyjny, pokój wypoczynkowy, łazienka, kotłownia i kuchnia.
Na parterze znajduje się gabinet, salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią oraz łazienka.
Piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby z oknem . Na wszystkich poziomach na podłodze klepka dębowa, w łazienkach glazura i terakota. Działka zagospodarowana – starodrzew. W ogrodzie znajduje się obszerna altana z kominkiem i grillem. Całość działki zadbana, trawniki i roślinność ogrodowa, miejsce ciche sprzyjające relaksowi na świeżym powietrzu. Ogrodzenie i wysokie tuje dają poczucie intymności i odosobnienia. Na działce usytuowany jest garaż wolno stojący na dwa samochody. W ofercie poglądowa wizualizacja możliwej przebudowy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Print Friendly, PDF & Email