Loading..

Print Friendly, PDF & Email

Marki

GDZIE:
Marki, powiat wołomiński, miasto na północny-wschód od Warszawy

DLA KOGO:
Dla rodziny, 2-5 osób ceniących zieloną okolicę i dobrą komunikację

W KILKU SŁOWACH:
Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych z 12 mieszkaniami o wielkości ok 80 m2 i ogródkami o powierzchni od 400m2. usytuowana na granicy Warszawy i Marek w otoczeniu sosnowego lasu.
Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem, nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń na wszystkich kondygnacjach to 280 cm.
Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również miejsca postojowe naziemne
Teren ogrodzony.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:
Bezpieczna i cicha lokalizacja nie wyklucza jednak doskonałego połączenia z centrum Warszawy i bliskości punktów usługowych, szkół, kin czy sklepów.
Dzięki temu inwestycja zapewnia komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i zapracowanym, którzy szukają cichego miejsca, z bardzo dobrym dojazdem do biznesowego centrum Warszawy.
Niska zabudowa, brak wysokich płotów pomiędzy budynkami i prywatne ogródki zapewniają atmosferę bliskości i otwartości pomiędzy sąsiadami.

KOMUNIKACJA:

Zadzwoń, zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Print Friendly, PDF & Email