Loading..

Print Friendly, PDF & Email

Warszawa Śródmieście

Gdzie:
Centrum, Złota 44.

Odpowiednie dla:
– Lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie wysoki komfort życia.

Zalety:
Najwyższy budynek w Europie. Apartament w centrum z widokiem na Panoramę Warszawy , cisza przestronny i wysoki, panoramiczne okna, możliwość własnej aranżacji.
Ekskluzywne przestrzenie, doskonałe wyposażenie strefy rekreacyjne dla mieszkańców ( basen 25 m , siłownia, strefa spa , kino, symulator do golfa)

W kilku słowach:
Apartament urządzony przez projektanta wyposażony w najwyższej jakości sprzęt , salon połączony z kuchnią w której zamontowano sprzęt najwyższej j , trzy szafy ; jedna przy drzwiach wejściowych, druga w korytarzu przy drzwiach a trzecia w sypialni,łazienka, sypialnia.

Okolica:
Park, Teatr Wielki, Opera, Modne restauracje i kluby, Złote Taray.

Komunikacja:
Metro, Autobus, Tramwaj, 20 minut na Lotnisko Chopin.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Print Friendly, PDF & Email