Loading..

Print Friendly, PDF & Email

Warszawa Mokotów

GDZIE:
Warszawa Mokotów, dobry punkt komunikacyjny u zbiegu ulic Wilanowskiej i Sikorskiego, Metro Wilanowska

ODPOWIEDNIE DLA:
Ceniących luksus, komfort, unikatowość, spokój, doskonałą komunikację

ZALETY:
Kameralny budynek i otoczenie, autorski projekt, wysokość 350 cm, luksusowe wyposażenie i wykończenie, 20 metrowy zagospodarowany taras

W KILKU SŁOWACH:
Mieszkanie wykończone z pietyzmem, z dbałością o detal, materiałami o najwyższej jakości, niezwykle funkcjonalne Wyposażone w artykuły i meble widoczne na zdjęciach wliczone w oferowaną cenę. Wysokość 350 cm, dwa miejsca parkingowe, komórka lokatorska. Budynek dwupiętrowy, kameralny, portiernia, ochrona, monitoring. Wysoki standard części wspólnych. W planach zagospodarowania osiedla przewidziany park z pawilonami usługowymi (kawiarnie).

OKOLICA:
Lokal znajduje się 5 minut od Metra Wilanowska, Centrum Handlowego Sadyba Best Mall oraz Klubu tenisowego Sinnet House.

DLA PAŃSTWA: szczegółowy opis nieruchomości na życzenie

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Print Friendly, PDF & Email